Zamknięto popularny hotel, można kupić jego meble

Zamknięto popularny hotel, można kupić jego meble

19 kwietnia, 2016 Wystrój wnętrza 0
meble hotelowe

Zła informacja dla fanów jednego z najpopularniejszych warszawskich hoteli znajdujących się w samym centrum miasta. Od jakiegoś czasu z hotelu napływały złe informacje na temat jego problemów finansowych, niestety teraz okazały się one prawdą.

Meble hotelowe są w dobrym stanie

meble hoteloweWspółudziałowcy hotelu poinformowali właśnie, iż postanowili o jego zamknięciu. ,,Decyzja ta nie była łatwa. Ten hotel to wręcz kultowe miejsce Warszawy. Niestety nie mamy innego wyjścia. Sytuacja finansowa jest taka, że nie pozostało nam nic innego jak tylko zamknąć hotel.” – przyznaje jeden ze współudziałowców. Nie wiadomo póki co czy hotel zostanie sprzedany czy może przekształcony wiadomo jednak, iż wyposażenie wnętrza hotelowego zostanie najprawdopodobniej wystawione na aukcji. Jak przyznali współudziałowcy meble hotelowe są w tak dobrym stanie, iż szkoda je wyrzucić a już raczej nie przydadzą się one. Nie ma także możliwości sprzedania tych mebli do hoteli, gdyż były robione pod specjalne zamówienie i mają nietypowe wymiary. ,,Mamy nadzieję, że meble te szybko znajdą nowych nabywców. Były one projektowane na specjalne zamówienie i miały niepowtarzalny charakter wielokrotnie doceniany przez naszych gości. Cześć mebli już została sprzedana prywatnym nabywcom, pozostałe znajdą się na aukcji.” – przyznaje dalej.

Meble zostały już wystawione a ich ceny zaczynają się od stu złotych. Trzeba przyznać, iż zamknięcie tak znanego oraz wręcz kultowego hotelu to spora strata dla Warszawy oraz turystów ją odwiedzających, gdyż był to jedyny taki hotel w mieście.