Zajęcie nie tylko dla mężczyzn – brukarstwo

Zajęcie nie tylko dla mężczyzn – brukarstwo

29 kwietnia, 2016 Materiały budowlane 0
brukarstwo

Koty to stworzenia, które bardzo lubią, pomagać, a bardziej poprzeszkadzać w wielu czynnościach codziennych, a także remontowych. Mój kot oczywiście także taki jest, chyba tej kociej, ciekawskiej natury nie da się oszukać i nigdy się on nie zmieni.

Brukarstwo z kocim pomocnikiem

brukarstwo Przed moim domem mój podjazd straszy i już od dawna planowałam coś z tym zrobić. Aż w końcu fundusze mi pozwoliły i postanowiłam ułożyć tam kostkę brukową. Nawet nie wiedziałam, że brukarstwo-Bydgoszcz jest tak popularnym fachem i że istnieje tyle firm oferujących usługi brukarskie, jak i sprzedać takiej kostki brukowej. Nawet w samej Bydgoszczy istnieje wiele sklepów, gdzie takową kostkę brukową mogę zakupić. Jednak najpierw musiałam się zastanowić jaka kostka brukowa będzie mnie zadowalać. Postanowiłam postawić na tradycyjne szare kostki. Zamówiłam więc całą paletę i wróciłam do domu. Po kilku dniach przyjechał samochód, który przywiózł mi cała paletę moich kostek brukowych, przez co mogłam przejść do układania kostki brukowej na moim podjeździe. Oczywiście mój kot nie był by sobą, gdyby mi nie pomagał. Tylko jego pomoc polegała na tym, że kład się tam, gdzie akurat chciałam ułożyć kostkę. Tak samo było, gdy chciałam rozpakowywać kostkę z palety, wchodził, tam, miział się do mnie. No typowy kot, nie pomaga a przeszkadza.

Jednak mimo wielkiej pomocy mojego kota udało mi się w końcu ułożyć kostkę brukowa na moim podjedzie. Wygląda oraz prezentuje się naprawdę zacnie z czego jestem bardzo zadowolona, że w końcu mój podjazd nie straszy,a wygląda normalnie oraz schludnie.