Własna firma stawiająca ogrodzenia panelowe

Własna firma stawiająca ogrodzenia panelowe

14 lipca, 2016 Ogrodzenia 0
ogrodzenia panelowe

Cztery lata temu przejąłem od ojca firmę budowlaną. Zanim to nastąpiło prawie osiem lat pracowałem dla niego. Tata do tej pory mi pomaga radą, ale teraz w całości jestem odpowiedzialny za prowadzenie przedsiębiorstwa.

Śląskie ogrodzenia panelowe na małą skalę

ogrodzenia panelowePrzez te wszystkie lata zdobyłem jednak spore doświadczenie i dbam o to aby firma nie radziła sobie gorzej niż wtedy, kiedy należała do ojca. Nasza firma stawia głównie ogrodzenia metalowe. Oprócz tego dla jednej ze śląskich firm produkujemy ogrodzenia panelowe śląsk, ale nie zajmujemy się stawianiem ich u prywatnych klientów. Po prostu ogrodzenia metalowe są kilkakrotnie droższe a zawsze jest na nie zbyt, więc nie opłaca nam się produkcja ogrodzeń panelowych na niewielką skalę. Ostatnio zastanawiam się również nad poszerzeniem oferty o ogrodzenia betonowe. Nie tak dawno temu w Tarnowskich Górach upadła jedna z firm produkująca właśnie ogrodzenia betonowe. Znam kilku tamtejszych pracowników i wiem, że są dobrymi specjalistami. Dlatego myślę, że ściągniecie ich do siebie byłoby bardzo dobrym posunięciem. Waham się tylko ze względu na moje możliwości jeśli chodzi o lokale i transport. Potrzebowałbym dużo większej hali a także co najmniej jeden nowy samochód do transportu. Wiem, że ostatecznie będzie mi się to bardzo opłacało dlatego myślę, że się na to zdecyduję.

Poszerzona oferta powinna jeszcze lepiej ugruntować pozycję naszej firmy na rynku. Samochód jest już nawet wybrany, trochę więcej czasu zajmie mi znalezienie odpowiednio dużego terenu do pracy.