Windy osobowe w firmie

Windy osobowe w firmie

28 lutego, 2016 Maszyny i urządzenia 0
windy osobowe

Kiedy pracuje się w wielkiej firmie, która zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu o dużej wielkości, to wie się, jak ważne są windy towarowe. Na parterze znajduje się linia produkcyjna, jest schowana z tyłu, ponieważ z przodu mamy biura i pomieszczenia do przyjmowania klientów i kontrahentów.

Windy osobowe w firmie znacznie zwiększają komfort pracowników

windy osoboweNa pierwszym i drugim piętrze mamy coś w rodzaju salonu wystawowego, gdzie można zobaczyć wszystkie nasze produkty, a na trzecim piętrze są pokoje dla pracowników, kuchnia i łazienki. W związku z tym, że produkty są wielkie to trudno jest je przenosić, a takie windy towarowe ułatwiają nam pracę. Dzięki nim możemy od razu przenieść towar z linii produkcyjnej do salonu wystawowego, by każdy klient mógł je zobaczyć z bliska. Sami tez mamy windy osobowe, więc nie musimy chodzić schodami w te i z powrotem, ale oczywiście na wypadek awarii windy lub wyłączenia prądu takie schody się przydają. Poza tym, nasze windy osobowe pracują bardzo szybko, więc nie musimy czekać nie wiadomo ile aż w końcu przyjedzie, a nasi klienci się niecierpliwią, bo do tej pory na palcach jen dej ręki mogłabym policzyć osoby, które wybrały pójście schodami. Poza tym w biurach mamy jeszcze windy gastronomiczne, choć nie służą nam zazwyczaj do przenoszenia posiłków. Przez nie wysyłamy sobie segregatory, dokumenty, sprzęt biurowy, bo nie musimy się odrywać od biurek i jechać na górę, by pożyczyć z innego biura spinacz czy długopis. Windy kuchenne to tylko nazwa, a do czego my je wykorzystamy to nasza sprawa. A że jedzenie też możemy sobie wysłać z kuchni to biura to dodatkowy atut tych wind.

Jeśli trzeba szybko coś przetransportować to piszemy do siebie, że trzeba taką a taką umowę albo folder reklamowy, osoba z góry go wrzuca do windy kuchennej, a my odbieramy go tylko nie przerywając rozmowy z klientem. Bardzo dobre rozwiązanie.