Szklane kabiny prysznicowe – nowoczesna łazienka

Szklane kabiny prysznicowe – nowoczesna łazienka

22 maja, 2016 Materiały budowlane 0
kabiny prysznicowe na wymiar z wrocławia

W dzisiejszych czasach trudno jest nadążyć za wciąż zmieniającymi się trendami. Tak jak szybko zmienia się moda na ubrania tak i zmienia się moda w aranżacji wnętrz.

Dekoracyjne kabiny prysznicowe na wymiar

kabiny prysznicowe na wymiar z wrocławiaCo chwile możemy spotkać się z nowymi sposobami na zestawienie elementów dekoracyjnych proponowanych przez dekoratorów pomieszczeń. Na przykład jeszcze do niedawna ceniona łazienka obłożona kafelkami teraz jest już przeżytkiem. Mało kto remontując łazienkę decyduje się na takie rozwiązania. Znacznie ciekawszą propozycją jest łazienka w szkle, z czego z pewnością cieszy się każdy szklarz z Wrocławia. Bowiem pracy obecnie im nie brakuje, otrzymują oni z pewnością od groma zamówień na panele szklane na ścianę i podłogę jak i kabiny prysznicowe na wymiar-wrocław. Sztuka wyrobu laminowanego szkła opiera się na zgrzaniu ze sobą dwóch warstw szkła w piecu próżniowym. Dzięki procesowi polimeryzacji odbywa się połączenie folii adhezyjnej ze szkłem na której umieszczona jest grafika. Druk na folii wykonuje się techniką solwentową polegającej na naniesieniu kropli farby natryskowo, a następnie utrwala się za pomocą odparowania rozpuszczalnika z atramentu. Ostatnio nowością są grafiki wykonywane techniką 3D. Dają one trójwymiarowego wyglądu dzięki czemu uzyskujemy bardziej realny wygląd.

Poza tym klienci często życzą sobie nietypowe kształty luster gdyż te o geometrycznych kształtach zwyczajnie wyszły z mody. Znacznie dziś większym zainteresowaniem cieszą się nietypowe kształty, niekiedy składające się z setek małych elementów.