Pompy ciepła jako nagroda w konkursie

Pompy ciepła jako nagroda w konkursie

26 lipca, 2016 Budownictwo 0

Kiedy budowałam swój wymarzony dom w Bielsku to przeczytałam stosy magazynów o tematyce budownictwa, żeby wiedzieć co i jak. Chciałam żeby wszystko było po prostu idealne, żebym niczego nie żałowała.

Bielskie pompy ciepła były do wygrania

pompy ciepłaWiedziałam zatem, ze potrzebne będę mi studnie głębinowe. Nie mam jeszcze podłączenia miejskiego, więc muszą mi wystarczyć wspomniane studnie. Jednak w kwestii ogrzewania też sobie poradziłam. Przeczytałam wiele rzeczy na temat tego co powinno się wybierać i co jest najbardziej niezawodne, i w końcu wybrałam pompy ciepła. Jednak zobaczyłam w jednym z magazynów na okładce że będzie porównaniu różnych modeli, więc sięgnęłam po to wydanie. Okazało się, ze przy okazji w środku jest konkurs i do wygrania były właśnie pompy ciepła bielsko. Nie mogłam w to uwierzyć! Takiej niespodzianki się nie spodziewałam, od razu przeczytałam co trzeba zrobić, żeby starać się o takie pompy ciepła. Trzeba było wysłać zgłoszenie ze swoimi danymi a przy okazji napisać, dlaczego wybrało się właśnie pompy ciepła, a nie inne rodzaje ogrzewania. Musiałam się zatem postarać. Na pewno każdy będzie pisał o tym, ze są niezawodne, tanie w eksploatacji, a do tego łatwe w obsłudze. Ja jednak napisałam też co nieco o swojej pracy i o przychodzeniu do ciepłego domu, żeby było coś bardziej osobistego. To odniosło swój skutek i dzięki temu wygrałam pompy ciepła.

To była bardzo duża oszczędność, bo nie musiałam kupować pomp ciepła sama. Do tego wszystko mi się udało załatwić przed zakończeniem budowy domu, więc mogłam się szybciej wprowadzić. Cieszę się, ze udało mi się zgarnąć nagrodę w tym konkursie i wszystko się udało.