Pisałam artykuł o kratkach kominkowych

Pisałam artykuł o kratkach kominkowych

23 lipca, 2016 Wystrój wnętrza 0
kratki kominkowe

Mimo iż mam stałą pracę biurową to czasem dorywczo piszę różne artykuły do gazet. Najczęściej wybieram te, które zajmują się wnętrzami, ponieważ ta tematyka mnie interesuje. Ostatnio mam całkiem sporo zleceń co oczywiście bardzo mnie cieszy, bo dla mnie to dodatkowy zarobek.

Kratki kominkowe i ich zakładanie

kratki kominkoweW tym tygodniu dostałam zlecenie żeby opisać nowoczesne kominki ze szczególnym uwzględnieniem żeby dobrze opisane były kominki narożne. Mimo iż mamy jakieś pojęcie o wnętrzach to jednak nie wiedziałam, że takie kominki narożne istnieją. Jak on może być zamontowany na rogu ściany? Czy ma to być jakaś wnęka czy co? Musiałam sprawdzić wnętrza, żeby wiedzieć o co chodzi. Jak się okazało takie kominki są bardzo estetyczne i nowoczesne, nawet mi się spodobały. Jak wiedziałam już co to jest to mogłam to zacząć opisywać. Kolejna część artykułu była przeznaczona na piece kozy, też ponoć bardzo popularne, choć osobiście nie znam nikogo kto by takie miał. Jak już mają jakiś piec, co tylko zwykły kominkowy, a nie jakiś wymyślny. Potem musiałam jeszcze opisać montaż, jak zakładać kominki gazowe kratki, czym obkładać takie kominki i gdzie nie można ich zamontować. Nie było to dla mnie proste, bo nie mogłam się posiłkować własnym doświadczeniem. Tak samo było jeśli chodzi o akcesoria kominkowe. Wiedziałam że przydaje się pogrzebacz i szczotka, ale nie znałam się już na produktach do mycia.

Jednak po zebraniu informacji z internetu moje zadanie było już o wiele łatwiejsze. Artykuł został napisany, wypłata przyszła, a ja mogłam się zając innym tematem.