Lampy w stylu prowansalskim – jakie wybrać?

Lampy w stylu prowansalskim – jakie wybrać?

5 marca, 2016 Wystrój wnętrza 0
lampy w stylu prowansalskim

Kiedy przymierzamy się do urządzania lub remontowania swojego domu lub mieszkania to przede wszystkim myślimy na temat kolorów ścian i mebli jakie kupimy. Chcemy odświeżyć nasze wnętrze, zakryć brzydkie plamy i przebarwienia na ścianach, czy pozbyć się starych mebli, które tylko szpecą nasze wnętrze.

Lampy w stylu prowansalskim odpowiednie do każdego pomieszczenia

lampy w stylu prowansalskimJednak często zapominamy o tym, ze same meble shabby chic to nie wszystko. Nawet jeśli będą to najlepsze i najładniejsze meble to ważne są także dekoracje do domu. To one wzmacniają charakter wnętrza, nadają mu klimatu, sprawiają, ze wnętrze nie wydaje się takie surowe i bezosobowe. Jakie dekoracje do domu warto wybrać? Na pewno powinniśmy odwiedzić sklep internetowy, w którym znajdziemy szeroki wybór takich dodatków w różnych stylach. Na pewno warto jest sięgnąć po lampy w stylu prowansalskim, które nie tylko będą się rewelacyjnie prezentować w pokoju dziennym, ale także w kuchni, sypialni, a nawet na tarasie. To proste lampy w naturalnych kolorach, najczęściej białym lub beżowym, więc nie będą one odwracały uwagi od wnętrza, ale je będą dopełniać. Poza lampami dobre będą także lustra dekoracyjne. Szczególnie polecane są one do małych wnętrz, bo dzięki zastosowaniu luster będą one optycznie powiększone. Takie lustra dekoracyjne również świetnie sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Możemy dobrać bardziej proste lub bardziej ekstrawaganckie lustra i przez to nadać wnętrzu różny klimat. Dobrze jest też mieć inne dekoracje do domu.

Przydadzą się eleganckie świeczniki na wyjątkowe okazje, ciekawe misy na owoce stawiane na stole, żeby nie wyglądał on tak smutno z samym białym obrusem, czy też ozdobne wazony ze świeżymi kwiatami. Świeże kwiaty pasują do każdego wnętrza, nawet nowoczesnego i stanowią uniwersalny dodatek do wnętrza, zatem warto je zawsze mieć w swoim domu.