Jak wybrać lustra i inne wyposażenie do łazienki?

Jak wybrać lustra i inne wyposażenie do łazienki?

21 marca, 2016 Wystrój wnętrza 0

Remont to zmora niemalże każdego kto się go podejmuje. Jak wynika z przeprowadzonych badań najbardziej Polacy nie lubią remontu łazienki oraz kuchni.

Jakie wybrać lustra i ogólne wyposażenie do łazienki?

łazienkaDla wszystkich tych, którzy właśnie borykają się z remontem łazienki bądź planują go stworzyliśmy mały poradnik jak wybrać do łazienki takie elementy jak lustra, kabiny prysznicowe czy umywalki. Jak przekonują osoby zajmujące się zawodowo aranżacją wnętrz obecnie najgorętszym trendem jest stworzenie łazienki jedno lub dwu kolorowej. Można zatem na przykład wybrać siwe płytki na ściany i podłogi oraz białe wyposażenie czyli umywalka, pralka oraz toaleta. Kabina prysznicowa powinna zostać w takich sytuacjach przezroczysta lub, dla osób, które wolą kabiny osłonięte, w kolorach takich jak ściany lub białym. Bardzo modne jest także stosowanie w łazienkach luster jak największych – najczęściej wykorzystuje się do tego całą powierzchnię którą mamy w łazience dostępną, najczęściej tą nad umywalką. Innym trendem ostatnich miesięcy jest wybieranie elementów w jednym kształcie czyli w kole lub kwadracie, ważne aby wszystkie elementy miały taki sam. W sklepach jest tak duży wybór, iż nie będzie problemu z żadnym z wybranych elementów w kwadracie czy kole. Wszystko zależy w dużej mierze od upodobań właścicieli remontowanej i urządzanej łazienki. Dobry rozwiązaniem, dla wszystkich tych, którzy boją się, iż wybrane przez nich elementy nie dadzą oczekiwanego efektu mamy dobrą informację.

Niemalże we wszystkich sklepach z wyposażeniem łazienkowym mają opcję, iż przy zakupie mogą zrobić projekt łazienki za symboliczną złotówkę.