Dostępne nitonakrętki stalowe

Dostępne nitonakrętki stalowe

17 listopada, 2018 Przemysł 0

W związku z wzrastającym wykorzystywaniem nitonakrętek wśród branż przemysłowych, producenci wprowadzają wiele modeli ułatwiających pracę na różnych powierzchniach. Aktualnie dostępne są modele stalowe, nierdzewne, aluminiowe, szczelne oraz dedykowane specjalnie do tworzyw. Każdy z nich wyróżnia się jeszcze sposobem wykończenia oraz typem kołnierza, który pełni rolę zabezpieczającą.

Nitonakrętki wykonane ze stali

nitonakrętki staloweAby wybrać te najlepiej dopasowane dla siebie warto wiedzieć, które są dedykowane do jakiej pracy oraz jakie będą najbardziej trwałe. Nitonakrętki wykorzystywane są do trwałego łączenia ze sobą cienkich powierzchni. Ich montaż jest bardzo łatwy, ze względu na możliwą automatyzację dzięki nitownicy. Występują w wielu wariantach, między innym często można dostać u producentów modele wyposażone w uszczelkę gwarantującą szczelność. Coraz częściej są także wykorzystywane zamiast technologii wiercenia termicznego, ze względu na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Istnieje także podział nitonakrętek pod względem kształtu: gładkie, radełkowane oraz sześciokątne. Te ostatnie zyskują największe zaufanie wśród wielu specjalistów, ponieważ dzięki swojej konstrukcji całkowicie redukują możliwość przekręcenia się w materiale. Dodatkowym atutem jest także dostępność w zamkniętej formie sprawdzająca się zwłaszcza w produktach, które wymagają dużej szczelności materiału.

nitonakrętki staloweU wielu producentów można zamówić nitonakrętki z kołnierzem stożkowym w dwóch wersjach wysokościowych, bądź płaskim. Dzięki takim rodzajom wykończenia można zadbać o równą powierzchnię, bez względu na rodzaj łączonego materiału. Zamawiając sześciokątne nitonakrętki stalowe bezpośrednio od producentów można zyskać naprawdę dobrą cenę, trzeba się jednak liczyć z faktem, że zamówienie nigdy nie może liczyć tylko kilku sztuk. Jest to najlepsza alternatywa dla klientów firnowych, którzy mają duże zapotrzebowanie na tego typu sprzęt. Zyskują świetnej jakości produkty, które ułatwią ich pracę, w niskiej cenie. Trudniej mają klienci indywidualni, ponieważ wybierając się do sklepów stacjonarnych w poszukiwaniu możliwości zakupu na sztuki muszą być nastawieni na znacznie większą cenę. Dostępność nitonakrętek cały czas wzrasta.

Wpływa na to ich świetne specyfikacja pozwalająca na trwałe łączenie różnego rodzaju materiałów. Firmy z branży przemysłowej zyskują sprawdzone rozwiązanie, które mogą zautomatyzować za pomocą odpowiednio dobranego typu nitownicy. Oszczędzają nie tylko czas pracy, ale także pieniądze, który by musieli przeznaczyć na profesjonalny sprzęt do łączenia blach. Nitonakrętki są produktem, który spełni oczekiwania wielu specjalistów.