Architektura wnętrz i mój kumpel

Architektura wnętrz i mój kumpel

20 czerwca, 2016 Dom i ogród 0

Myślałam, że gwiazdy są tylko w show biznesie. Kojarzyły mi się z piosenką i filmem, ewentualnie modelingiem. Okazuje się jednak, że i w innych zajęciach można znaleźć topowych ich wykonawców.

Szczecińska architektura wnętrz mnie fascynowała

architektura wnętrzOstatnio na przykład trafiłam na znanego architekta wnętrz. Nigdy nie byłoby mnie stać na jego usługi, bo brał za nie trzy razy więcej niż normalnie liczy sobie architekt wnętrz. Cóż, za markę się płaci, więc to nie było zdziwieniem. Miałam jednak znajomego, który przedstawił mi tego właśnie człowieka. Odbyło się to zupełnie przypadkowo i okazało się, że znaleźliśmy wspólny język. Oboje lubiliśmy francuskie kino i piękne ogrody. Zdziwiło mnie, że oboje marzyliśmy o tym, żeby odnaleźć kiedyś tajemniczy ogród, jak z tej książki. Architektura wnętrz-szczecin fascynowała mnie w pewnym sensie od dawna, ale nie miałam niestety styczności ze zbyt wieloma przestrzeniami, które mogłyby mnie zainspirować do tego, żeby się tym jakoś bardziej zająć. Nawet mój dom nie wyglądał jakoś szczególnie okazale. Wspomniałam mojemu nowemu znajomemu, czyli temu architektowi o tym, że wstyd mi zaprosić go do domu. On już wtedy zapraszał mnie do siebie albo piliśmy kawę na mieście. Zakumplowaliśmy się. Nie było więc dla mnie dziwne, kiedy zaproponował, że projektowanie wnętrz może się wydarzyć na moich szczecińskim włościach.

Skoro nie jestem zadowolona z obecnego wyglądu mieszkania, nie ma problemu w tym, żeby on zjawił się w nich w roli eksperta i wymyślił jakieś dobre rozwiązanie. Tak się stało i dziś spotykamy się także u mnie.

Informacje pochodzą od kokowski.com